Kursy walut: 1 EUR = 4.58 PLN; 1 USD = 3.89 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (0)
  • Produkty (3)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

PPU Port Rybacki GRYF Sp. z o.o.

Rodzaj działalności: Usługi
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 51 - 100
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1992
Kategorie:

Nieruchomości

Transport i logistyka

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: 0

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe "PORT RYBACKI GRYF" Sp. z o.o. powstało w 1992 roku w efekcie podziału byłego Przedsiębiorstwa Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich "GRYF" w Szczecinie na trzy oddzielne przedsiębiorstwa. Po czterech latach zmian i restrukturyzacji, w 1996 roku osiągnęło zysk bilansowy.

Lata 1997-1999 to znaczny wzrost salda bilansowego sięgający 15-18% rocznie, głównie dzięki intensyfikacji przeładunków i wykorzystaniu powierzchni chłodni składowej oraz powierzchni składowej placów i magazynów portowych.

P.P.U. "PORT RYBACKI GRYF" Sp. z o.o. zlokalizowany jest na terenach półwyspu "Łasztownia" w centrum miasta Szczecina. Funkcjonuje na 22 ha terenów portowych z nabrzeżami, placami składowymi oraz obiektami z zapleczem technicznym, magazynowo-składowym i biurowym. Teren przedsiębiorstwa to pokaźny poligon logistyczny z dogodnymi połączeniami:

- kolejowym - własne bocznice kolejowe na terenie, wzdłuż nabrzeży i budynków magazynowych;
- wodnym - 1500 mb. nabrzeży.

W ramach majątku Spółka posiada również kompleks obiektów zabytkowych po byłych Zakładach mięsnych, wpisanych Decyzją Wojewody Szczecińskiego z dnia 16.12.1999 r. pod Nr A-1358 do Rejestru Zabytków. Podstawowa działalność Spółki to usługi chłodnicze (chłodnia składowa na 10.000 Ton), usługi przeładunkowe, usługi składowe i magazynowe oraz wynajem powierzchni: składowych, magazynowych, warsztatowych, produkcyjnych i biurowych.

Na terenie "PORTU RYBACKIEGO GRYF" Sp. z o.o. mieści się ok. 60 firm współpracujących i kooperujących z przedsiębiorstwem. Są to głównie firmy handlowe, spedycyjne, przeładunkowe, obsługa techniczna statków oraz transportu kołowego.

Świadczymy usługi dla kilkudziesięciu kontrahentów importujących rybę mrożoną z Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Azji, Australii oraz eksportujących do Europy Wschodniej, a także Przedsiębiorstwom Połowów Dalekomorskich.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Władysława IV 1
Miasto:Szczecin
Kod pocztowy:70-651
Region:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 91 8101200
Faks: +48 91 8101203

Internet

Prezentacja:www.gryfport.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Tadeusz Kawałkiewicz
Telefon stacjonarny: +48 91 8101200
Telefon komórkowy: +48 608599551
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję