Kursy walut: 1 EUR = 4.57 PLN; 1 USD = 3.84 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 
  • Firma
  • Produkty (8)
  • Oferty (0)
  • Firm Rank(5)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Krakow For You

Krakow For You
Rodzaj działalności: Usługi
Zakres działalności: Rynek lokalny
Liczba pracowników: 5 - 10
Roczna sprzedaż: Euro < 500.000
Rok założenia: 1990
Kategorie:

Nieruchomości

Turystyka i Podróże

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

company_photosWitamy w Krakow For You
Krakow For You jest pierwszą w Krakowie firmą zajmującą się profesjonalnym wynajmem apartamentów, która wyznaczyła nowy standard na krakowskim rynku, oparty o najwyższą jakość usług. W trosce o naszych Gości, ich komfort i wygodę, wszystkie nasze mieszkania mieszczą się w tzw. ApartamentHouseR.

To nowoczesny system wynajmu apartamentów polegający na usytuowaniu mieszkań w jednym budynku wyposażonym w recepcję i ochronę. Daje to naszym Gościom gwarancję bezpieczeństwa i eliminuje wszelkie niedogodności, które napotkać mogą klienci wynajmujący pojedyncze mieszkania, często w zaniedbanych kamienicach i towarzystwie niepewnych sąsiadów.

Wszystkie nasze mieszkania wyposażone są w łazienki, aneksy kuchenne, cyfrową telewizję satelitarną i stałe łącze z Internetem. Dodatkowym walorem jest niejednokrotnie obecność na terenie naszych ApartamentHouseR pralni, sauny, siłowni, jacuzzi oraz galerii sklepów. Nasza firma jest również członkiem ogólnopolskiego stowarzyszenia B&B (Bed and Breakfast), co umożliwia każdemu z Gości wykupienie śnadań. Wszystkie te udogodnienia mają na celu zagwarantowanie naszym Klientom zarówno udanego wypoczynku, jak i spokojnej pracy.

ferta Krakow For You obejmuje trzy spełniające najwyższe standardy ApartamentHouseR w najlepszych lokalizacjach w Krakowie:

ul. Grodzka 4 - ApartmentHouse
(róg Rynku Głównego)

ul. Szczepańska 3 - ApartmentHouse
(róg Rynku Głównego)

pl. Dominikański 4 - ApartmentHouse
(Trakt Królewski)

Nasze apartamenty są umieszczone w najbliższym sąsiedztwie Rynku Głównego, w samym sercu miasta, dzięki czemu nasi Goście, nie muszą martwić się o dojazd do centrum, a ich pobyt w Krakowie wypełniony jest magiczną atmosferą krakowskiego Starego Miasta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Krakow For You. Zapewniamy apartamenty o najwyższym standardzie, których gwarancją jest logo firmy i opinia ponad 12 000 zadowolonych Gości.


Należymy do polskiego stowarzyszenia Bed and Breakfast
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Grodzka 4
Miasto:Kraków
Kod pocztowy:31-006
Region:małopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 12 4214835
Faks: +48 12 4214835

Internet

Strona WWW:www.grodzka.net.pl
Prezentacja:www.goreccy.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Mikołaj Górecki
Telefon stacjonarny: +48 12 4301974
Telefon komórkowy: +48 606775200
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję